מתחם הקניות ביג אשדוד
קניון ‏FASHION‏ ‏‎ BIGאשדוד (ביג פאשן אשדוד) הנו מרכז קניות / קניון מודרני ‏המשלב אזור פאוור סנטר ואזורי קניון סגור. הקניון ממוקם בסמוך לכניסה הדרומית של ‏אשדוד, בצמוד לתחנת הרכבת.‏

FASHION‏ ‏BIG‏ אשדוד הינו קניון ‏LIFE STYLE‏ פתוח וייחודי מסוגו בישראל, ‏המשלב שדרות פתוחות של חנויות מותגים ומתחמי בילוי, תוך יצירת חווית קניות ‏בינלאומית. במרכז משולבים מאפיינים אורבאניים מודרניים וסגנונות מתחמי האופנה ‏מובילים בחו"ל.

FASHION‏ ‏BIG‏ אשדוד בעל ‏רמת גימור גבוהה ביותר לרבות חזיתות שונות בצורתן, גובהן, עומקן וחיפוין. שטח ‏הקניון, כ-25,000 מ"ר שטחי מסחר, כולל כ 120 חנויות ממגוון תחומים.

בתכנון הקניון נעשה מאמץ לעבוד עם מערכות תאורה חסכוניות תחת מגבלות תקציב, תוך הקפדה על תאורת Retail נכונה. במסגרת הפרויקט הצלחנו להגיע למערך של 100% תאורת לד, תוך שמירה על CRI גבוה ואיכויות אור גבוהות. הקו המנחה בתכנון התאורה היה שימוש בכמות מינימלית של גופי תאורה על ידי שימוש במערכת המאירה באלומות אור מאוד מדויקות וזה גם תורם לחסכון באנרגיה – אין תאורה מבוזבזת לחלל, החללים מוארים בהתאם לצורה הגיאומטרית שלהם, עיצוב הקניון כמו גם התאורה הינו מודרני ונקי. תכנון התאורה יוצר עומק לקניון ויצירת עניין באמצעות התאורה, תוך הימנעות מסנוור העוברים בקניון. הדרישה העיקרית של היזם בפרויקט הייתה תאורת Retail נכונה, אולם בעת תכנון התאורה העלנו את נושא החיסכון האנרגטי על הפרק מתוך מחשבה של תועלת סביבתית וחיסכון כספי רב. קניון זה הוא ייחודי בארץ ליישם בתאורת לד במטרה של חיסכון אנרגטי. בנוסף משתמש הקניון גם במערכת בקרה שמאפשרת למנהלי הקניון לייצר מצבי תאורה שונים בין שעות פעילות לקהל הרחב לשעות תחזוקה, כאשר בשעות תחזוקה ניתן לצמצם עוד יותר את התאורה ולחסוך אף יותר.
adsa
חיסכון שנתי בהוצאות
adsa
חיסכון שנתי בקילוואט
adsa
זיהום אוויר
מתחם הקניות ביג אשדוד
רוצה לשמוע עוד? נא מלא את הפרטים