אודות E.C.P

E.C.P lighting Design בניהולו של איסי קונונוביץ, הינה סטודיו לתכנון ויעוץ תאורה אדריכלית מהוותיקים והמקצועיים בתחום הייחודי של תכנון מערכות תאורה מתקדמות.

החברה הוקמה בשנת 1997 ע"י ישראל (איסי) קונונוביץ לאחר לימודים אקדמאים בתחום והתמקצעות אקדמית. בנוסף לפעילות העסקית איסי קונונוביץ לימד עיצוב תאורה אדריכלית במסגרת לימודי אדריכלות במכללת הנגב (ספיר) במגמת אדריכלות.

אודות E.C.P

E.C.P lighting design משקיעה זמן ומרץ רב בלמידה של מערכות תאורה חדשות , על מנת לבחון ולהכיר את מיטב החידושים הטכנולוגיים בענף התאורה בעולם. קהל הלקוחות של החברה נהנה ממערכות תאורה מודרניות המבוקרות הן בצריכת האנרגיה , הן בדרישות האחזקה והן בהפעלה מעניינת וחכמה אשר מציבה את הפרויקטים בחזית האומנותית והטכנולוגית .

E.C.P lighting design מספקת שירותי תכנון תאורה למגוון לקוחות ונותן מענה למגוון צרכים ייחודיים. צוות העובדים במשרד נותן ללקוח שירות מלא וצמוד, ומתעדכן באופן יום יומי בחידושים הטכנולוגיים בענף ,כל זאת על מנת למקם את הלקוח ודרישותיו בראש הסולם הטכנולוגי החדשני.

שירותי התכנון המסופקים ללקוח מתמקדים בתכנון מערכות התאורה ובתכנון מערכות התמיכה וההפעלה השוטפות . צוות המשרד מעורב בתהליכי החשיבה הקונספטואליים והשיווקים של הפרויקטים תוך שילוב ידע עשיר ונסיון מצטבר בתכנון מערכות תאורה מתקדמות.

לחברת E.C.P כמה תחומי התמחות ייחודיים בעולם תכנון התאורה:

תאורת מרכזי מסחר לעסקים קמעונאים (Retail):
תכנון נכון של המערכות וגופי התאורה על מנת ליצור את התנאים האופטימליים למכירה, הארכת זמן השהייה של לקוחות במתחמי מסחר ובחנויות והעצמת חויית הקניות, על ידי התאמת תכונות התאורה לאופי פעילות העסק. תכנון התאורה מתחשב בתאורה הטבעית במקום, בקווי זרימת התנועה של האתר, במאפיינים אדריכליים מיוחדים או כל מאפיין ייחודי אחר במקום.
תכנון תאורה השם דגש על יעילות אנרגטית, במונחים של חיסכון באנרגיה ובכסף:
עיצוב התאורה הינו חלק מראיה כוללת של אדריכלות המשרתת את משתמשיה ומקפידה על פגיעה מינימאלית אפשרית בסביבה. על התאורה להיות בו זמנית, נכונה, נעימה, ממוקדת במטרותיה, יעילה וחסכונית - הן באנרגיה ישירה, והן בצריכת המשאבים הקשורים בייצור הרכיבים והאחזקה השוטפת.

תכנון מערכות תאורה מתבצע באמצעות גופי תאורה מתקדמים וחסכוניים, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומערכות בקרה אוטומטיות אשר מווסתות את כמויות האור לפי פרמטרים משתנים כגון כמות האור הטבעי, נפח התנועה לאורך היום, עונות השנה ולפי צרכים ייחודיים נוספים של הלקוח.

תכנון התאורה עושה שימוש בגופי התאורה מתקדמים של החברות המובילות בעולם. גופי התאורה מתאפיינים בין השאר ביחס מסירת אור גבוה ביחס לצריכת האנרגיה, ואורך חיים גבוה במיוחד, מה שמאפשר להוריד משמעותית גם את עלויות התחזוקה השוטפות.
תכנון תאורה ארגונומית ובריאה לסביבות עבודה משרדיות
תכנון מערכות תאורה מתקדם לסביבות עבודה משרדיות שם דגש על שמירה על בריאות העובד, וכן שמירה על עירנות, חיוניות ופרודוקטיביות לאורך שעות היום. באמצעות הטמעה של מערכות מתקדמות לוויסות ובקרה על רמת האור, איזון בין תאורה טבעית למלאכותית וסימולטרים להתאמה בין תאורת הפנים למצב תאורת החוץ לאורך שעות היממה ניתן להימנע ממצבים של עייפות, אובדן ריכוז וירידה בפרודוקטיביות וכמובן לשמור על בריאות העובדים במשרד לאורך זמן.
E.C.P lighting design בניהולו של איסי קונונוביץ מספקת שירותים שוטפים לחברות וארגונים רבים העוסקים במגוון תחומים

בין לקוחות החברה נמנים: עיריית ראשון לציון , עיריית ראש העין , החברה לפיתוח קיסריה , UMI יוניברסל מוטורס ישראל בע"מ , בתי הזיקוק לנפט בע"מ, פרטנר תקשורת, תיאטראות ישראל בע"מ, ביג מרכזים מסחריים בע"מ , רשת סופרפארם ,בנק הפועלים, החברה הממשלתית לתיירות, רשת FOX-HOME , ועוד רשתות ומרכזי קניות נוספים בארץ ובעולם.

רמת התכנון הגבוהה, והמעקב הקפדני על הביצוע וכמובן התוצאות הם שהקנו לE.C.P lighting Design שם של חברת ייעוץ תאורה מקצועית, אמינה ואיכותית.

הצוות שלנו
ישראל (איסי) קונונוביץ
מהנדס תאורה
שלומי מרציאנו
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים